Ferah Gıda Kumanya Paketi

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Ferah Gıda 7 yıldır  toptan ve perakende alanında, uygun fiyat ve vergi avantajları ile ayni yardım hizmeti sunmaktadır. Paketlemeden dağıtıma büyük bir titizlikle çalışan Ferah Gıda, sağlıklı ve denetimli gıda tüketimini sürdürülebilir temellere oturtmuştur.

Sağlıklı ve denetimli gıda tüketimini aşağıdaki adımlarla optimize etmekteyiz;

1- Anlaşma sağlanmadan önce markaların numune gönderdiği ürünler laboratuvar ortamında analiz ettirilmektedir.

2- Anlaşma sağlanan markaların paketleme tesislerimize gönderdiği ürünler, ikinci bir analize daha tabii tutarak numune ürünlerle aynı ürünler olup olmadığı kontrol edilmektedir.

3- Yanlış uygulamalar sonucu kimyasal kalıntılar barındırabilen gıdalar iki farklı laboratuvar analiziyle kontrol edilmekte, sağlıklı gıdaların tüketiciye ulaşması için titiz çalışmalar yürütülmektedir

Kumanya paketi olarak üretimin her aşamasında gıda mühendislerimizin denetimleri ve laboratuvar testleriyle birlikte paket içeriğindeki ürünlerin boyut ölçümlemesine kadar her pakette standart kaliteyi korumayı amaçlamakta, yüksek kalite standardında ürünler üretmekteyiz.

Ürünlerimizin paketlenmesi Mersin’deki paketleme tesislerinde tarafımızca yapılmakta olup, operasyon tamamen kendi kontrolümüz altında gerçekleştirilmektedir.

Gelişmiş altyapısıyla ücretsiz kargo imkanını tüm Türkiye’ye sunan Ferah Gıda, 2017’den bu yana satışlarını katlayıp Türkiye’nin önde gelen Kumanya şirketlerinden biri olmayı başarmıştır.

 
 
Sizi Arayalım